Бізнес - як на долоні

Працюйте так, як Вам зручно - будь-де та з будь-якого пристрою!

Усі інструменти для роботи - в одному хмарному офісному пакеті


"Після переходу на Google Workspace у нас з'явилося безліч можливостей, що були недоступні раніше, ми стали ефективніше працювати і отримали величезну перевагу перед конкурентами. Тепер ми в меншій мірі обмежені бюджетом і нарешті відмовилися від застарілих систем. Google Workspace оновлюється автоматично, тому у нас завжди найсвіжіша версія".

Раві Сімхамбхатла, директор з ІТ, Virgin America

Google Workspace by Google Cloud - відстань більше не перешкода

Уже більше п'яти мільйонів компаній відмовилися від традиційних інструментів на користь служб Google Workspace (попередня назва: G Suite), що дозволяють співробітникам разом працювати над проектами навіть за межами офісу. Оскільки всі служби надаються у хмарі, для їх оновлення досить перезавантажити сторінку браузера. З Google Workspace вам не доведеться купувати дорогі сервери і витрачати гроші на їх обслуговування. Економія очевидна.

Google Workspace - це набір надійних і безпечних інструментів, що дозволяють працювати з електронною поштою, вести календарі, спілкуватися в текстовому і відеочаті, створювати документи і веб-сайти, зберігати важливі дані в хмарі і синхронізувати робочий аккаунт на різних пристроях. Якщо запропонованих функцій виявиться недостатньо, можна розширити можливості пакета за допомогою додатків з Google Workspace Marketplace.

Перехід на Google Workspace абсолютно безболісний як для системних адміністраторів, так і для кінцевих користувачів. Першим не потрібно вигадувати, як перенести дані зі старої системи, оскільки в платформу вже закладені спеціальні засоби для цього. Останні ж отримають звичні інструменти (Gmail, Google Календар, Диск, Документи, Таблиці, Презентації та інші), які, найімовірніше, вже не раз використовували в особистих цілях.

"Завдяки Google Workspace за п'ять років ми заощадимо мільйони доларів, чого не може запропонувати ні одна схожа платформа. Наші інформаційні системи стали більше відмовостійкими, універсальними і незалежними від апаратного забезпечення ".

Тодд Пірс, віце-президент по ІТ, Genentech

"Особливо хочеться відзначити те, як Google Диск і Google Документи дозволяють відразу декільком співробітникам працювати над одним проектом. Дивно спостерігати, як за дуже короткий час сира концепція перетворюється на чіткий сценарій, а останній - в готову рекламу для ТВ ".

Джім Нільсен, менеджер по корпоративним технологіям, архітектурі та планування, Shaw Industries

"Служби Google Workspace відмінно працюють на будь-яких пристроях, що відкриває співробітникам нові можливості і дозволяє працювати навіть за межами офісу. Раніше всього цього не було - багато зазнавали труднощів, навіть коли хотіли перевірити робочу пошту або календар зі свого планшету або телефону ".

Найджел Дафта, керівник по ІТ, Specsavers

"Завдяки відеочату в Google Workspace ми можемо проводити співбесіди з новими кандидатами та наради з регіональними менеджерами, не встаючи з-за робочого столу. Якщо раніше для зустрічі з потрібною людиною необхідно було витрачатися на дорогу, то зараз достатньо пару раз клацнути мишею ".

Ронен Лапідот, старший віце-президент з ІТ, Perry Ellis International

Google Workspace - Переваги для користувача

В Gmail кожен користувач отримує 30 ГБ (або безлімітно) для зберігання пошти, ефективний фільтр спаму, потужну пошукову систему, вбудований текстовий, голосовий та відеочат, а також інші корисні функції, зокрема окремий розділ для важливих листів. Ця поштова служба доступна майже на всіх мобільних пристроях, на яких підтримується передача даних, включаючи Android, iPhone®, iPad®, BlackBerry® і Windows Phone®.

Google Календар дозволяє співробітникам створювати робочі графіки і спільно з колегами вести спільні календарі. Можна зіставити кілька календарів, щоб дізнатися, наприклад, коли у колег будe час для зустрічі. Функція "Експрес-додавання" розпізнає інформацію про подію, введену у вільній формі в звичайне текстове вікно, і додає в календар відповідний запис. Google Календар підтримується всіма веб-браузерами і більшістю мобільних платформ.

Google Диск дозволяє завжди мати при собі потрібні файли. Для їх перегляду підійде будь-який пристрій, у тому числі телефон або планшет. Спочатку кожному користувачеві виділяється сховище на 30 ГБ, яке при необхідності можна розширити, навіть, до безлімітного. На Диску можна зберігати файли будь-яких типів, при цьому найпоширеніші формати (текстові документи, PDF, зображення і навіть відео) можна переглядати безпосередньо в браузері. Ви можете відкривати доступ до файлів і папок для окремих користувачів і цілих груп, при цьому надаючи кожному учаснику свій набір дозволів на перегляд, коментування або редагування.

Google Документи дозволяють залучати колег до роботи над документами, при цьому вносити правки можуть одночасно кілька користувачів. Служба підтримує безліч популярних форматів, у тому числі .doc, .docx і .rtf, а також можливість додавати зображення, таблиці, формули, малюнки, посилання та інше. Кожен співробітник з доступом до документа може залишити свої зауваження або міркування у вигляді коментарів. Створювати, переглядати і редагувати документи можна з iPhone, iPad, а також телефонів і планшетів Android.

Google Таблиці являють собою потужний редактор електронних таблиць з підтримкою спільної роботи. Користувачам доступні імпорт даних з файлів .xls, .xlsx і .csv, складні формули, вбудовані діаграми, фільтри, зведені таблиці та багато іншого. Служба дозволяє відкривати списки для спільного використання, разом з колегами стежити за виконанням проектів, аналізувати дані і перевіряти отримані результати. Таблиці також можна створювати, переглядати і редагувати з iPhone, iPad, телефонів і планшетів Android.

В Google Презентаціях можна створювати професійні презентації, додавати в них відео, анімацію та динамічні ефекти при зміні слайдів. Також підтримується імпорт файлів .ppt та .pptx. Готові презентації можна опублікувати в Інтернеті, або відкрити тільки для колег або партнерів. Якщо ви не в офісі, презентації можна демонструвати за допомогою iPhone, iPad, телефону або планшета Android.

Currents додає в Google Workspace соціальні функції, дозволяючи знаходити однодумців серед колег і ділитися з ними ідеями та інформацією. Задавайте питання, що вас цікавлять в особистих публікаціях і розміщуйте корисні записи для партнерів і клієнтів; стежте за новинами від колег і створюйте спільноти для команд, працюючих над спільними проектами. За допомогою Google Meet можна проводити Відеозустрічі і приєднуватися до них з ноутбука, телефону або планшета. Відеозустрічі підтримують до 250 учасників, загальний доступ до екрану і спільне редагування документів та запис відеозустрічі на Диск.

Сотні додатків від сторонніх розробників можна додатково завантажити з Google Workspace Marketplace. Тут ви знайдете різноманітні інструменти для налагодження відносин з клієнтами, управління проектами, фінансами та звітністю, збутом і маркетинговими кампаніями. Всі додатки повністю підтримуються Google Workspace і використовують систему єдиного входу (SSO).

"Для проведення нарад ми почали активно використовувати Google Meet. Якщо раніше на обговорення йшло часу як мінімум годину, тепер ми справляємося за 30 хвилин. Відеозустрічі стали організовувати навіть співробітники з одного відділу ".

Джім Нільсен, менеджер з корпоративних технологіям, архітектурі та планування, Shaw Industries

"Минулого року ми зекономили 25 000 доларів США на фільтрах спаму і антивірусних програмах. Завдяки Google Meet не довелося вкладати 100 000 доларів в технології для відеоконференцій. І більше того, ще 200 тисяч ми заощадили на обслуговуванні локальної ІТ-інфраструктури ".

Реджінальдо Барбоса, менеджер із закупівель відділу технологій та телекомунікацій, Leroy Merlin Brazil

Google Workspace - Переваги для компанії

Підвищення продуктивності та економія коштів

Дослідження показали, що після переходу на веб-служби Google Workspace клієнти не тільки скорочують витрати, відмовившись від застарілих систем, а й домагаються значного підвищення продуктивності роботи своїх співробітників. Більш того, завдяки таким функціям, як спільна робота над документами в Google Диску і швидкий пошук повідомлень в Gmail, загальна цінність Google Workspace для бізнесу в 3 рази перевищує економію. За даними компанії Forrester Consulting, рентабельність інвестицій в Google Workspace становить 329% і пакет повністю окупається менш ніж за 2 місяця

Розширення функціональної бази без встановлення оновлень

В Google Workspace весь час додаються нові функції і можливості. Платформа оновлюється автоматично, і системним адміністраторам не потрібно витрачати час на установку системних оновлень або виправлень. Торік для Google Workspace було випущено більше сотні поліпшень, а користувачам не довелося прикладати для їх отримання жодних зусиль.

Виняткова надійність і безпека

Мільйони організацій використовують інфраструктуру Google для зберігання найважливішої комерційної інформації. Своєю системою користується і сама компанія Google. Центри обробки даних орієнтовані на безпеку, надійність і резервування інформації, а за їх роботою стежать провідні галузеві експерти. Також в Google Workspace використовується двоетапна аутентифікація користувачів, що дозволяє надійно захистити акаунти від несанкціонованого доступу. Щоб увійти в акаунт, крім введення пароля користувачеві необхідно вказати додатковий код підтвердження, який надсилається на його мобільний телефон. Всі системи захисту були перевірені незалежними аудиторськими компаніями. Зокрема, служба Google Workspace успішно пройшла перевірку на відповідність стандартам SSAE 16 / ISAE 3402 SOC 2 Type II і сертифікацію ISO 27001. Google має сертифікацію за програмою Safe Harbor і додатково пропонує умови типового договору для компаній, діяльність яких регламентується Директивою Європейського союзу "Про захист даних ". Угода про рівень обслуговування гарантує безперебійну роботу протягом 99,9% часу, хоча на практиці показники ефективності значно вище.