Google Workspace - Оплата

Виберіть свій план Google Workspace і випробуйте його безкоштовно на протязі 30 діб

Ви можете офіційно купувати продукти Google на території України (платежі у гривні) через уповноваженого партнера Google Cloud по Європейському регіону - GARASYUK C, LTD (ТОВ Гарасюк К)

Переваги придбання через Google Cloud Partner - GARASYUK C, LTD:

Для нових замовників

Будь ласка, виберіть тарифний план Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise (порівняти їх можливості можна у вікні, що нижче) та залиште свої контактні дані у формі зворотнього зв'язку. Наші експерти зв'яжуться з Вами, нададуть консультації та виконають усі процедури по реєстрації, налаштуванню та навчанню.

Для користувачів Google Workspace

Дякуємо, що користуєтеся Google! Ми раді будемо поділитися з Вами своїми знаннями та багаторічним особистим досвідом використання продуктів Google. Також, Ви зможете сплачувати за користування Google Workspace у національній валюті та відносити придбання на витрати. Для цього потрібно лише перенести платіжні налаштування Ваших  Google Workspace до нас. Це можна зробити за допомогою маркеру переносу. Будь ласка, залиште свої контактні дані у формі зворотнього зв'язку і ми детально Вас проконсультуємо з цього приводу.