Інфраструктура та інструменти для спільної роботи від Google

Перенесіть свій бізнес у хмару

Зосередьтеся на своїй місії, не відволікаючись на ІТ!

Google Cloud - єдине інформаційне середовище для Ваших робочих додатків та баз даних

Хмара Google - єдине інформаційне середовище для Ваших робочих додатків та баз даних, що дозволяє співробітникам разом працювати над проектами навіть за межами офісу за допомогою любого сучасного комп'ютерного пристрою, як настільного, так і мобільного.

І Вам не потрібно купувати дорогі сервери та витрачати кошти на їх обслуговування. Економія очевидна.

Перехід до хмари Google простий та безболісний

За допомогою перевірених методик Google перехід до хмари безболісний як для Ваших системних адміністраторів, так і для кінцевих користувачів.

Першим не потрібно вигадувати, як перенести дані зі старої системи, оскільки в платформу вже закладені спеціальні засоби для цього. Останні ж отримають звичні інструменти Google Workspace (Google Chrome, Gmail, Календар, Диск, Документи, Таблиці, Презентації, Чати, Відеокімнати, та інші), які, найімовірніше, вже не раз використовували в особистих цілях, а також, зручний та безпечний доступ до Ваших корпоративних даних і додатків розміщених в Google Cloud.

Докладніше про Google Workspace

Оцініть можливості безкоштовно

Замовте безкоштовну демонстрацію - у зручний для Вас час та спосіб наші експерти продемонструють можливості та переваги застосування хмари Google для Вашого бізнесу, нададуть консультації.